Etkinlikler

Hacettepe Üniversitesi Konferans Duyurusu


1967 yılında başkent Ankara’da kurulmuş olan  ve Daha İleriye… En İyiye… sloganı ile ülkemizi aydınlık yarınlara ulaştırmayı hedefleyen Hacettepe Üniversitesi 91’incisini düzenleyeceği haftalık konferanların bu haftaki duyurusu gerçekleştirildi.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı tarafından,
İş Sağlığı ve Güvenliği Meslek Hastalıkları Uygulama ve Araştırma Merkezi ’nin (HİSAM) işbirliği ile sürdürülen, haftalık İş ve Meslek Hastalıkları Seminer Programı kapsamında, bu hafta Prof. Dr. Çetin ARSLAN (Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Anabilim Dalı) 28.03.2019 Perşembe Saat:12.30-13.20 arasında Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Nusret Fişek Eğitim Salonunda  “İş Kazası ve Meslek Hastalıklarından Doğan Cezai Sorumluluklar” adlı konferansı verecektir.

Haftalık konferansların tamamına erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

HİSAM, çağdaş bilim ve teknolojiden yararlanarak konu ile ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet sunmak, bu konularda eğitim ve araştırma faaliyetleri yapmak, iş sağlığı ve güvenliği alanında nitelikli insan gücü yetişmesine destek olmak misyonu ile yola çıkmıştır.

Not: Konferansın canlı yayınına http://www.halksagligi.hacettepe.edu.tr/canliyayin/canliyayin.php adresinden ulaşılabilecektir.

Konferans afişi aşağıda sunulmuştur.

Güncel duyurular ve bu dönem seminer programı için: www.hisam.hacettepe.edu.tr

Bizi desteklemek istermisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir