İhaleler

Gaziantep İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmet Alım İhale İlanı


İhale ilanı yayınlandı, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) bünyesinde yer alan iş yerleri için iş sağlığı ve güvenliği hizmet alımına dair EKAP’ta yayınlandı.

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmet Alımı hizmet alımı ihale ilanı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. 

Gazi Danışmanlık Müşavirlik Özel Eğitim Hiz.İnş.Hafriyat Sanayi ve Tic A.Ş.’ye bağlı işyerlerinde ve ihale ile almış olduğu personel temini işlerinde çalışan personellerin iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi amaçlanan ihale 2 yıllık hizmet süresini kapsayacaktır.

İşe başlama tarihi, İSG-KÂTİP sistemi üzerinden OSGB ile İdare arasındaki İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Diğer Sağlık Personeli ve her türlü İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti için sözleşmelerin yapıldığı tarihtir. İşi bitirme tarihi ise Sözleşme imzalanmasından itibaren 720 gün olarak belirlenmiştir.

İlgili ihale ilanı bünyesinde iki yıllık hizmet süreleri ihale teknik şartnamesinde bildirilmiş ve aşağıdaki gibidir.

S.No İş Kaleminin Adı Birimi Hesaplanan Miktar
1 İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf) Dakika   72.480
2 İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf) Dakika 631.200
3 İş Yeri Hekimi Dakika 351.840

Tekliflerin sunulacağı, ihalenin yapılacağı ve komisyonun toplanacağı adres olarak FİDANLIK MAHALLESİ ABDULKADİR AKSU BULV. ERSOY SİTESİ 2 ALTI NO:29/B ŞAHİNBEY – GAZİANTEP belirlenmiştir.

Birim fiyat üzerinden verilecek teklifte iş yerlerindeki çalışan sayılarında artış meydana gelmesi veya mevzuatta değişiklik olması ve bu değişikliklerin de iş yerlerinde iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli çalıştırılmasını mecburi kıldığı durumda;  ihaleyi alan firma bu personeli çalıştırmakla yükümlüdür. İhaleyi alan firma personelindeki bu artış, sözleşme hükümleri dâhilinde verilen teklif birim fiyatları üzerinden aynı şartlarda çalıştırılacaktır. İlave edilen bu personel için herhangi bir yeni birim fiyat düzenlenmeyecektir. İhaleyi alan firma, çalıştıracağı personel sayısı ve sürelerinde artışlar için sözleşme hükümleri dâhilinde kabul edilen birim fiyatlar üzerinden tahakkuk edeceği hakediş ücretlerini revize edecektir.

24.04.2019 tarihinde yapılması planlanan ihaleye ait detaylar ve ihale dokümanına Kamu İhale Kurumu İhale Takip Sayfasından 2019/149244 numaralı ihale numarası ile ulaşabilirsiniz.

Bizi desteklemek istermisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir